Rádce

.

                                                      Ico-zar-cl

     V této rubrice s Vám pokusíme zodpovědět často kladené otázky z oblasti servisování, poruch, instalací a náhradních dílů na spotřebiče značky Baumatic. Většina zde uvedených informací je použitelná i pro ostatní značky, které se vyskytují na českém trhu. Odborné vyjadřování necháme, až na pár vyjímek, za dveřmi a zaměříme se na pochopitelnou formu pro běžné uživatele. 

    Všechny níže uvedené informace vyjadřují názor a osobní zkušenosti autorů příspěvků domap.cz. Jsou poskytovány bezplatně a bez jakýchkoliv právních nároků. V případě chyb nebo nepřesností budeme rádi upozorněni na info@domap.cz

.

Obchod

Časté otázky aneb co Vás zajímá

.

Chladničky 

.

Mikrovlnné trouby 

.

Myčky nádobí

Odsavače par  

.

Pečící trouby a sporáky

.

Pračky

.

Varné desky 

.

Vinotéky

© 2016 domap.cz, Všechna práva vyhrazena, Created by LJS

© 2014 .cz, Všechna práva vyhrazena, Created by LJS

Košík je prázdný.

-----------------------------------

Aktuálně u DOMAP:
Od 9.7.2018 se sklad náhradních dílů a provozovna DOMAP s.r.o. nachází na nové adrese: Ladislava Petrnouška 144, Turnov 511 01.
Logo-spo
V roce 2016 je na doméně www.spotrebiceonline.cz  zahájen provoz e-shopu s vestavnými spotřebiči značky Baumatic, který se stal jedním nejvýraznějších specializovaných e-shopů součastnosti. 

Od roku 2015 exportujeme náhradní díly Baumatic na zahraniční trhy Austrálie, Hong-Kongu, Taiwanu a SAE.

V průběhu roku 2015 se stáváme hlavním distributorem náhradních dílů a příslušenství značky Baumatic v České republice a na Slovensku.

Od 20.8.2014 je možné nakupovat v našem e-shopu v měně EUR. Tato možnost usnadňuje nákup zejména zahraničním zákazníkům.

18.8.2014 měníme svou právní formu na společnost s ručením omezeným. Naším sídlem se stává adresa Pěnčín 67, Pěnčín 468 21.

Pokračujeme v analýze skladových zásob náhradních dílů. Objednáváme náhradní díly u zahraničních dodavatelů abychom pokryli maximální množtví současných a budoucích poptávek. 

Od 1.4.2014 rozšiřujeme své služby o možnost dodání náhradních dílů Baumatic na Slovensko.

zboží v e-shopu: 4272 e-shop systém banan.cz

Copyright 2018 © domap.cz, Domap s.r.o.

Publikování nebo další šíření obsahu serveru domap.cz je bez písemného souhlasu společnosti DOMAP s.r.o. zakázáno.

 Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru domap.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti DOMAP s.r.o. není dovoleno.