Rádce | Vzduchový filtr u Peltierova článku

  2.1.2014 | LSRI

.

  •   Vinotéky, které používají pro chlazení tvz. Peltierův článek, viz. rozdělenímají v zadní části jeden nebo více ventilátorů. Tyto ventilátory prohánějí vzduch přes hustou kovovou mřížku, kterou lze vyjmout z vnější zadní strany vinotéky. Tato mřížka (vzduchový filtr) se neustálým průchodem vzduchu zanáší prachem, který je přítomný v domácím prostředí. Jestliže není tento filtr přibližně 1x za měsíc vyčištěn, dojde ke snížení průtoku vzduchu, který zvýší hlučnost ventilátorů a sníží chladící výkon. Pokud je vinotéka s nevyčištěným filtrem v provozu delší dobu, může dojít k tepelnému poškození ovládací elektroniky. 

Filtr-bw28

 Čistý vzduchový filtr vinotéky BW28, Baumatic. Kód nd XFUX2812

  •   Závěr: U vinotéky, která nemá kompresor, je třeba pravidelně čistit vzduchový filtr.
Košík je prázdný.

-----------------------------------

Aktuálně u DOMAP:
Od 9.7.2018 se sklad náhradních dílů a provozovna DOMAP s.r.o. nachází na nové adrese: Ladislava Petrnouška 144, Turnov 511 01.
Logo-spo
V roce 2016 je na doméně www.spotrebiceonline.cz  zahájen provoz e-shopu s vestavnými spotřebiči značky Baumatic, který se stal jedním nejvýraznějších specializovaných e-shopů součastnosti. 

Od roku 2015 exportujeme náhradní díly Baumatic na zahraniční trhy Austrálie, Hong-Kongu, Taiwanu a SAE.

V průběhu roku 2015 se stáváme hlavním distributorem náhradních dílů a příslušenství značky Baumatic v České republice a na Slovensku.

Od 20.8.2014 je možné nakupovat v našem e-shopu v měně EUR. Tato možnost usnadňuje nákup zejména zahraničním zákazníkům.

18.8.2014 měníme svou právní formu na společnost s ručením omezeným. Naším sídlem se stává adresa Pěnčín 67, Pěnčín 468 21.

Pokračujeme v analýze skladových zásob náhradních dílů. Objednáváme náhradní díly u zahraničních dodavatelů abychom pokryli maximální množtví současných a budoucích poptávek. 

Od 1.4.2014 rozšiřujeme své služby o možnost dodání náhradních dílů Baumatic na Slovensko.

zboží v e-shopu: 4272 e-shop systém banan.cz

Copyright 2018 © domap.cz, Domap s.r.o.

Publikování nebo další šíření obsahu serveru domap.cz je bez písemného souhlasu společnosti DOMAP s.r.o. zakázáno.

 Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru domap.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti DOMAP s.r.o. není dovoleno.