Rádce | Jaká je záruční doba na náhradní díl

1.2.2014

.

V otázce délky záruční doby, poskytované na zakoupené zboží, musíme nahlédnout do Obchodních podmínek. Pro přehlednost zde uvádíme zjednodušený popis se zachováním podstaty věci, přesné definice jsou uvedeny v již zmíněných Obchodních podmínkách a Reklamačním řádu.

Vliv na to, jaká bude na zakoupené zboží poskytnuta společností DOMAP záruční doba, má zákazník již ve fázi vytvoření objednávky a zda se stane: 

a/ Kupujícím spotřebitelem se záručním dobou 24 měsíců - ten, kdo nakupuje zboží na soukromou osobu a koupené zboží nebude používat pro výdělečnou činnost.

b/ Kupujícím podnikatelem se záruční dobu 6 měsíců - ten, kdo nakupuje zboží na právnickou osobu nebo fyzickou osobu podnikající a v objednávce uvede IČO nebo DIČ nebo zakoupené zboží využívá pro výdělečnou činnost.

Košík je prázdný.

-----------------------------------

Aktuálně u DOMAP:
Od 9.7.2018 se sklad náhradních dílů a provozovna DOMAP s.r.o. nachází na nové adrese: Ladislava Petrnouška 144, Turnov 511 01.
Logo-spo
V roce 2016 je na doméně www.spotrebiceonline.cz  zahájen provoz e-shopu s vestavnými spotřebiči značky Baumatic, který se stal jedním nejvýraznějších specializovaných e-shopů součastnosti. 

Od roku 2015 exportujeme náhradní díly Baumatic na zahraniční trhy Austrálie, Hong-Kongu, Taiwanu a SAE.

V průběhu roku 2015 se stáváme hlavním distributorem náhradních dílů a příslušenství značky Baumatic v České republice a na Slovensku.

Od 20.8.2014 je možné nakupovat v našem e-shopu v měně EUR. Tato možnost usnadňuje nákup zejména zahraničním zákazníkům.

18.8.2014 měníme svou právní formu na společnost s ručením omezeným. Naším sídlem se stává adresa Pěnčín 67, Pěnčín 468 21.

Pokračujeme v analýze skladových zásob náhradních dílů. Objednáváme náhradní díly u zahraničních dodavatelů abychom pokryli maximální množtví současných a budoucích poptávek. 

Od 1.4.2014 rozšiřujeme své služby o možnost dodání náhradních dílů Baumatic na Slovensko.

zboží v e-shopu: 4271 e-shop systém banan.cz

Copyright 2018 © domap.cz, Domap s.r.o.

Publikování nebo další šíření obsahu serveru domap.cz je bez písemného souhlasu společnosti DOMAP s.r.o. zakázáno.

 Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru domap.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti DOMAP s.r.o. není dovoleno.