Rádce | Změna chodu vnitřního ventilátoru vinoték BWC150, BWC300, BWC600

2.2. 2014 | LSRI

  •   Ovládací elektronika těchto modelů vinoték je z výroby naprogramována tak, aby byl vnitřní ventilátor v běhu 20 vteřin, potom byla 20 vteřin prodleva a tento pulzní režím se stále opakoval. Nastavení lze změnit a docílit tiššího provozu nastavením režimu: 10 min. chod ventilátoru a 20 min. prodleva. Přepnutí lze provést: stiknutím a podržením na 5 vteřin tlačítka "+" na ovládacím panelu po kterém vinotéka 3x pípne. Původní režím lze nastavit stiknutím a podržením na 5 vteřin tlačítka "-", vinotéka povrdí přechod do tohoto režimu 5x pípnutím.
  •   Závěr: Ztište si vinotéku řady BWC postupem, který není popsán v návodu k použití. 
Košík je prázdný.

-----------------------------------

Aktuálně u DOMAP:
Od 9.7.2018 se sklad náhradních dílů a provozovna DOMAP s.r.o. nachází na nové adrese: Ladislava Petrnouška 144, Turnov 511 01.
Logo-spo
V roce 2016 je na doméně www.spotrebiceonline.cz  zahájen provoz e-shopu s vestavnými spotřebiči značky Baumatic, který se stal jedním nejvýraznějších specializovaných e-shopů součastnosti. 

Od roku 2015 exportujeme náhradní díly Baumatic na zahraniční trhy Austrálie, Hong-Kongu, Taiwanu a SAE.

V průběhu roku 2015 se stáváme hlavním distributorem náhradních dílů a příslušenství značky Baumatic v České republice a na Slovensku.

Od 20.8.2014 je možné nakupovat v našem e-shopu v měně EUR. Tato možnost usnadňuje nákup zejména zahraničním zákazníkům.

18.8.2014 měníme svou právní formu na společnost s ručením omezeným. Naším sídlem se stává adresa Pěnčín 67, Pěnčín 468 21.

Pokračujeme v analýze skladových zásob náhradních dílů. Objednáváme náhradní díly u zahraničních dodavatelů abychom pokryli maximální množtví současných a budoucích poptávek. 

Od 1.4.2014 rozšiřujeme své služby o možnost dodání náhradních dílů Baumatic na Slovensko.

zboží v e-shopu: 4271 e-shop systém banan.cz

Copyright 2018 © domap.cz, Domap s.r.o.

Publikování nebo další šíření obsahu serveru domap.cz je bez písemného souhlasu společnosti DOMAP s.r.o. zakázáno.

 Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru domap.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti DOMAP s.r.o. není dovoleno.